Exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekucia

Dobry den chcela by som sa opytat ci moze sa exekutor vyhrazat zhabanim majetku na drazbu ked dlh sa plati vo vyske 68€ mesacne su to zrazky a to koli tomu ze exekucia trva 9 rokov a dlh sa plati cez dva roky dlh je vo vyske 6900 ale 3600 su len trovy dakujem

Paula, 6. 2. 2018, 962x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Osobny bankrot

Chem vyhlasit osobny bankrot .Bol som v CPP v SK vraj nemozem lebo som len vo vymahani .Memozem sa…

Michal, 19. 9. 2017, 1993x zobrazenie

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať v auguste som si zobrala úver na svoje pre priateľa terajšieho…

Tatiana, 28. 4. 2017, 2366x zobrazenie

Platobný rozkaz

Prišiel mi platobný rozkaz ja som na neho nereagoval a nepodal som odvolanie na to sa súd…

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, ja a môj priateľ sme mojej mame požičali peniaze o čom sme si aj spísali zmluvu.…

Tatiana, 18. 5. 2018, 2011x zobrazenie

rucitel

Dobrý deň.Som ručiteĺ pôžicky aj s ex priatelom jemu kamaratovy.Po par mesiacoch od pôžičky mi…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2499x zobrazenie

Požičanie a vrátenie peňazí

Pred rokom som požičal kamarátovej frajerke 500€ s tým, že sme boli dohodnutí, že mi to do roka…

Marián, 14. 4. 2018, 2258x zobrazenie