Dražba bytu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dražba bytu

Dobrý deň. Vydražil som byt na dobrovoľnej dražbe 30.1 2018. V katastri som už vedený ako vlastník.Predošlá vlastníčka a jej syn však podali na súd odvolanie.Môžem im zrušiť trvalý pobyt a podať trestné oznámenie za neoprávnené užívanie a obohacovanie sa? Môže súd rozhodnúť aj v superrýchlom konani?

Stiahnutie trestného oznámenia

Mama podala trestné oznámenie na syna je možné ho stiahnuť?

Plati sa daň?

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, 1) kupujeme respektíve meníme nehnuteľnosti menší za väčší.…

BSM

Prosím Vás ako môžem postupovať pri riešení bsm po rozvode, keď celkový majetok odhadujem na 4 mil…

Žaneta, 4. 5. 2017, 2365x zobrazenie

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…

Výmaz z registra trestov - ako a kde mám požiadať o výmaz zápisu trestného činu z registra trestov?

Vedeli by ste mi prosím poradiť ako a kde mám požiadať o výmaz zápisu trestného činu z registra…

Prevod vlastníckeho práva

Dobrý deň, s rodičmi sme dohodnutí, že byt, ktorí vlastnia, prepíšu na mňa. Ak by sme byt chceli…