Dom

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dom

Dobrý deň máme z priatelku nie z manželku hypotéku na dom sme v tom spolu ona odišla aj z dcérku preč chce sa dohodnúť o dome koľko jej budem musieť vyplatiť ak chcem v dome bývať naďalej? Máme ho cca 5 rokov a rok je na materskej tak som to platil ja ďakujem pekne za odpoveď

Ondrej, 5. 11. 2017, 1063x zobrazenie

Kúpa pozemku

Rodičia 50 rokov používajú pozemok vzadu za domom na konci zahrady,oploteny, teraz došlo k…

Katarína, 14. 9. 2017, 2268x zobrazenie

Vlastnicky podiel

Dobry den. Mam otazku: Chcem manzelovi darovat 1/2 bytu, ktory som nadobudla pred manzelstvom. A do…

Nájomná zmluva - omeškanie s platbou nájomného a zadržanie osobných vecí - aké mám práva?

Dobrý deň, prosím vás o radu aké mám práva, ak som sa dostala do omeškania s platbou nájomného v…

Prepis RD

Dobrý deň, s priateľom sme si kúpili RD na priateľovu hypotéku. Dal mi generálnu plnú moc na…

Lehota odvolania sa na Krajský súd

Dobry deň. Zaujímalo by ma, aká je lehota v prípade odvolania sa na Krajsky sud, v občiansko…

Dlh za tuv

Dobry den.chcela by som Vas poprosit o radu.moja matka predala minuly rok byt a kupil sa mensi.za…