Dom

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dom

Dobrý deň máme z priatelku nie z manželku hypotéku na dom sme v tom spolu ona odišla aj z dcérku preč chce sa dohodnúť o dome koľko jej budem musieť vyplatiť ak chcem v dome bývať naďalej? Máme ho cca 5 rokov a rok je na materskej tak som to platil ja ďakujem pekne za odpoveď

Ondrej, 5. 11. 2017, 1113x zobrazenie

Má právo finančna spoločnosť siahnuť na mzdu?

Dobrý deň. Mám omeškané splátky na pôžičke. Keďže som sa dostala nie vlastnou vinou do finančných…

Pozemok v spoluvlastníctve

Dobrý večer prajem, strašne rada by som sa informovala na môj problém. S manželom máme pozemok o…

Náhrada škody za vzniknutý nedostatok spojený s užívaním prenajímaného bytu

Dobrý deň, naskytol sa nám problém spojený s užívaním prenajímaného bytu. Po nasťahovaní nám po…

Výklad paragrafu 141 - účasť na pohrebe - na čo mám nárok?

Dobrý deň Mám takúto otázku. Zomrela mi svokra.Zariaďoval som pohreb.Mzdovej účtovníčke som…

udelenie doživotného prava na bývanie

žijem s partnerom už 8 rokov, neni sme zobratí, bývame v našom dome, kde som majitelkou polovice…

Viera, 23. 10. 2017, 2950x zobrazenie

Právo RK na zálohu na nehnuteľnosť

Dobrý deň, má realitná kancelária po novom právo zobrať celú zálohu za nehnuteľnosť, ak nebude…