dieta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
dieta

Dobry den som slobodna matka a chcela by som sa infor, ake pravo ma otec na dieta,ktory priznal otcovstvo. NA urade som ziadala o vyzivne a o to aby sa s nim stretaval v nedelu od 10 do 13 tej, kedze je dieta 6mesacne, kto ma na dieta vacsie pravo otec alebo matka ? dakujem

MICHAELA, 13. 4. 2018, 927x zobrazenie

Kúpa auta

Mozem podat tresne oznamenie za podvod ked nam pan predal auto so stocenymi km, na kupnej zmluve je…

Mám nárok na vrátenie určitej čiastky za nájomné osoba ktorá prenajíma priestory môže byť stíhaná.

Dobrý večer, poprosím o radu,dcéra si v BA prenajala podnájom ako študentka VŠ,v august. zaplatila…

Je možný podpis kupnej zmluvy na zaklade splnomocnenia?

Dobrý den, manžel je služobne v zahraničí a poveril ma kúpou domu. Môžem podpísať kúpnu zmluvu za…

Vrátenie nájomnej kaucie od prenajímateľa

Dobrý deň, bývalý prenajímateľ nám nechce vrátiť časť z nájomnej kaucie. Na nájomnej zmluve bolo…

udelenie doživotného prava na bývanie

žijem s partnerom už 8 rokov, neni sme zobratí, bývame v našom dome, kde som majitelkou polovice…

Viera, 23. 10. 2017, 2842x zobrazenie

Zmluvná pokuta a zrušenie internetových služieb

Dobrý deň, rada by som sa poradila vo veci zrušenia elektronických služieb, jedná sa o optický…