dedičstvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
dedičstvo

Strýko predal dedičstvo našej matky bez nás a peniaze si nechal.Našu sestru prinútil predtým podpísať zmluvu o vydržaní, vraj aby dom neprepadol štátu, dve ďalšie sestry sme o tom nevedeli..Máme šancu uspieť na súde, chceme od neho svoj podiel, pôvodne sme chceli dom odkúpiť,už má nového majiteľa.

Jana, 19. 1. 2019, 843x zobrazenie

dopisanie spoluvlastnika nehnutelnosti do katastra

Dobrý deň, manžel v lete 2010 kúpil 3-izbový byt. Svadbu sme mali v máji 2013 a v lete 2015 sme…

Denisa, 2. 2. 2017, 2525x zobrazenie

Darovanie nevysporiadaného majetku

Dobrý deň, ako postupovať v prípade, kedy po rozvode nedošlo k majetkovému vysporiadaniu manželov …

Eva, 23. 6. 2017, 2342x zobrazenie

Skončenie pp v skúšobnej dobe pre tehotenstvo?

Od 1.6.16 mám PP na dobu určitú so skúš. dobou 3meciace. Ale otehotnela som a som na rizikovom,…

Dedičstvo

Dobrý deň, Zdedila som po matke dom s tým,že ostatní dediči sa vzdali dedičstva až na jedného,…

Náhrada škody za vzniknutý nedostatok spojený s užívaním prenajímaného bytu

Dobrý deň, naskytol sa nám problém spojený s užívaním prenajímaného bytu. Po nasťahovaní nám po…

Ako dlho sa môže vymáhať premlčaný dlh + ochrana osob. údajov

Premlčaný dlh z (ne) povoleného prečerpania účtu. Chcem sa opýtať, koľko vymáhacích spoločností si…