Dedicstvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dedicstvo

Dobry den.JMoze dedit 1 dedic z 3 vsetko,,ked 1 je znamyno dal olnu moc, nie vsak overenu uradne a 2 zomrel no ma deti ale nevie sa kde su? Je taketo dedicstvo vobec platne? Co sa s tym da prosim Vas robit? Dakujem.

Anna, 22. 11. 2017, 1121x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Spoluvlastníctvo-platí zápis v katastre alebo čo je v zmluve?

Dobrý deň prajem, Chcela by som sa informovať ohľadom listiny Zmluva o prevode vlastníckeho práva k…

Michaela, 15. 2. 2017, 2883x zobrazenie

Kúpa bytu

Dobrý deň, kúpili sme byt a neskôr sme sa dozvedeli, že kotolˇa, ktorá je súčasťou spoločného…

Lukáš, 20. 9. 2017, 2337x zobrazenie

Zdedený družstevný byt, čo je výhodné s ním spraviť.

Dobrý, mama s otcom boli rozvedení. Otec užíval družstevný byt kde členkou družstva bola aj mama.…

Stanislava, 2. 2. 2017, 2421x zobrazenie

ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností?

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností…

Petra, 21. 4. 2017, 2687x zobrazenie

Vlastníctvo Osobne motorové vozidlo

Kúpili sme si s priateľom auto, je na jeho meno pretože ja nemôžem mat na meno zatiaľ nič, z dôvodu…

Marketa, 18. 5. 2017, 2180x zobrazenie

Problém s Casareal

Dobrý deň, máme problémy so spoločnostou Casareal vyhrážajú sa nám ak nezaplatime nájomné, tak nás…

Andrea, 12. 6. 2017, 2739x zobrazenie