darovacia zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
darovacia zmluva

Môže zmluva o darovaní bytu medzi sestrami obsahovať záväzok obdarovanej, že zabezpečí pre mamu starostlivosť v starobe a spraví jej pohreb? Je takáto zmluva platná?

Magdaléna, 20. 10. 2020, 438x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Mám nejakú povinnosť umožniť členom rodiny bývanie v mojej nehnuteľnosti kde majú nahlásený trvalý pobyt, keď môj súhlas na trvalý pobyt nedostali a v dare žiadne vecné b

Dobrý deň, som majiteľom nehnuteľnosti, ktorú som dostal ako dar darovacou zmluvou. Pôvodný majiteľ…

potrebujem poradit

Dobry den kupil som auto na splatky od normalneho cloveka ziadna spolocnost ani nic len zmluva…

Jan, 28. 5. 2017, 2449x zobrazenie

Škoda na majetku

Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako by som mal postupovať pri riešení nasledovného problému: Na…

Jaroslav, 7. 4. 2017, 2379x zobrazenie

Predaj maľovaných obrazov

Prajem dobrý deň. Láskavo prosím, poraďte mi, aké mám povinnosti voči štátu, ak chcem predať…

Ako napísať splnomocnenie?

Dobrý deň,moj syn si podal pred dvomi rokmi návrh na stretávanie s maloletým dieťaťom. Bolo jedno…

Olga, 10. 2. 2017, 3188x zobrazenie

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Dobrý deň. Keď ako spotrebiteľ mám právo odstúpiť od kúpnej zmluvy, môže mi toto právo predajca…

Juraj, 10. 10. 2017, 2275x zobrazenie