Byt

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Byt

Dobry vecer mam na Vas takuto otazku s manzelom chceme kupit byt a napisat ho na dceru s tym,ze v nom budeme mat dozivotne pravo,alekedze mam este dve deti chcem sa spytat,ako urobit,aby dedili aj oni nemozem teraz na nich prepisat byt,lebo maju nejake dlhy a o byt nechcem prist poradte mi prosim

Maria, 17. 5. 2019, 744x zobrazenie

Bazén objednaný ale nedodaný

Dobrý deň,  Chcela by som sa opýtať, že cez portál Bazos.sk som si chcela kúpiť bazén. Žene od…

Prevod majetku na hypotéku

Dobry den, s nebohym manželom sme kupili dom cez hypoteku. Mame spolu 2 deti (8 a 10 rokov), ktore…

udelenie doživotného prava na bývanie

žijem s partnerom už 8 rokov, neni sme zobratí, bývame v našom dome, kde som majitelkou polovice…

Viera, 23. 10. 2017, 2826x zobrazenie

vydedenie deti

som tazko chory a moje deti sa o mna nezaujimaju uz 20 rokov ani teraz v tazkej chorobe ako ich…

Vladmir, 19. 5. 2017, 2426x zobrazenie

vyzva

Dobry den chcem sa opytat mala som havariu kde som bola ako vinnik.Moja poistovna vsetko zaplatila…

Jana, 21. 2. 2019, 1423x zobrazenie

Vymáhanie?

Dobrý deň, dcéra písala práce na zákazku cez www.zaverecneprace.sk. Vzhľadom na aktuálne rodinné…

Diana, 21. 4. 2017, 2340x zobrazenie