Autoservis

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Autoservis

Auto som odniesol v pojazdnom stave do servisu 29.4.2020. Do dnesneho dna !!!13.10.2021!!! mi auto nebolo vydane v pojazdnom stave a stale je v servise. Pan sa stale na nieco vyhovara a ja uz som rok a pol bez auta!!! Neverim ze pan auto este niekedy opravi. Ako postupovat v takomto pripade?

Kúpa bytu s dlhom

Priateľka si kúpila byt aj s dlhom o ktorom nevedela. Jej matka vyplatila dlh a teraz si nárokuje ,…

Darovanie nehnutelnosti

Pred tromi rokmi rodicia darovali dom mne a bratovi. teraz brat chce darovat svoju ciastku mne,…

Marek, 1. 3. 2019, 2097x zobrazenie

Nadobudnutie pozemku vydržaním - po akej dobe?

Prajem dobrý deň. Prosím Vás o usmernenie ohľadom nadobudnutia pozemku vydržaním. Ak mám dobrú…

Može sa nehnuteľnosť v spoluvlastníctve troch súrodencov predať bez súhlasu jedného súrodenca?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak je jeden z troch súrodencov spolumajiteľom nehnuteľnosti, či…

Ako zúžiť BSM pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobrý deň, chcem sa prosím opýtať na riešenie tejto situácie - kúpnou zmluvou kupujem rodinný dom,…

Nezaplatenie energii mojich rodičov

Mám problém a neviem čo mám robiť. Zo súdu mi prišiel rozsudok, že mám spolu s rodičmi zaplatiť …