Alkohol za volantom

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Alkohol za volantom

Dobrý deň,bola som zastavena políciou a nafúkala som,slo o zostatkovy alkohol z predvhadzajuceho dňa,vodičsky mi bol na mieste zadržaný,musela som ísť k psychiatrovi,teraz musím na sedenia k psychologovi,v rozhodnutí je že sa musím podrobiť do 3 mes,do 3 mes. to musí byt hotové alebo staci začat? D

Kamila, 10. 5. 2018, 896x zobrazenie

Sprenevera

Dobrý deň, pracovala som v herni kde som spreneverila 25000 euro. Keďže ide o takú vysokú sumu, je…

BSM

Dobry den.Som rozvedený .Byvalá žena dala vysporiadanie oBSM na sud.Počas manželstva sme nadobudli…

Ivan, 4. 4. 2017, 2686x zobrazenie

Žaloba - kedy je potrebné doložiť písomné dokazy?

Je potrebné ihneď pri podaní žaloby doložiť aj písomné dokazy?

Výklad paragrafu 141 - účasť na pohrebe - na čo mám nárok?

Dobrý deň Mám takúto otázku. Zomrela mi svokra.Zariaďoval som pohreb.Mzdovej účtovníčke som…

odhlásenie vozidla z evidencie

Predal som auto pánovy ktorý mal na ponáhlo cez víkend. Dohodli sme sa že mu auto nechám na…

Rastislav, 23. 5. 2017, 1898x zobrazenie

Ako postupovať pri nesúhlase zamestnávateľa pri rozviazaní pracovného pomeru dohodou?

Dobrý deň. Chcela som sa spýtať ako mám postupovať, keď som si našla nové lepšie platené…