zmluva o spolupráci

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
zmluva o spolupráci

Dobrý deň, chcem sa spýtať či zmluva o spolupráci je platná ak ju podpíše neplnoletý človek (17 r.) bez povolenia zákonného zástupcu. Ďakujem, s pozdravom Krakovská

Maria, 12. 3. 2017, 958x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Úprava styku s dieťaťom

Dobrý deň, chcem sa len spýtať, či ak teraz podám žiadosť o rozvod s manželkou, s ktorou nežijem v…

Dedičstvo

2,5 roka som sa starala o otca,nasťahovala som sa k nemu do bytu(po maminej smrti sme zdedili byt v…

Striedavá starostlivosť - ako rýchlo vytýči súd pojednávanie?

Dobrý deň, priateľ má 2.ročnu dcéru, bola zverená do opatere matke.Požiadal si znovu o striedavú…

Zapísať partnera ako spoluvlastníka bytu ktorý som si sama kúpila na úver?

Dobrý večer. Pred dvoma rokmi som si vzala úver a kúpila som si byt. Teraz sa idem vydávať a…

Má nárok na dedičstvo po mojich rodičoch aj manželka?

Dobrý deň ,potreboval by som sa poradiť v jednej veci ohľadom dedičstva.Po smrti rodičov sme so…

Chybná suma v rozhodnutí o zvýšení výživného

Dobrý deň, dnes som dostala rozhodnutie o zvýšení výživného na maloleté deti. Dve sumy - na…