Zle udaje vo výpovedi cez paragraf 63

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zle udaje vo výpovedi cez paragraf 63

Dobrý deň,moj zamestnávateľ mi dal výpoveď cez paragraf 63 presnejšie z nadbytocnosti. Neviem z akého dôvodu keďže ma o nom neinformoval pred podaním vypovede. Chcel sa spýtať ci je vypoved platná ked je tam zla moja adresa,zlý dátum uzavretia zmluvy. Nepodpisal som prevzatie lebo zle údaje.

Tomas, 24. 1. 2021, 461x zobrazenie

Nárok manželky na podiel z mojho dedičstva

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, keď idem dediť peniaze po smrti mojich rodičov, má žena právo na nejaké…

Prevod vlastníckeho práva

Dobrý deň, s rodičmi sme dohodnutí, že byt, ktorí vlastnia, prepíšu na mňa. Ak by sme byt chceli…

Syn môjho brata

Dobrý Deň! Tak že môj 35 ročný brat má 15 ročného syna ktorý je podľa riaditeľky školy a kolíznej…

Patrícia, 22. 3. 2017, 2687x zobrazenie

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…

Darovanie nevysporiadaného majetku

Dobrý deň, ako postupovať v prípade, kedy po rozvode nedošlo k majetkovému vysporiadaniu manželov …

Eva, 23. 6. 2017, 2446x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý Deň. Moja matka zdedila po zosnulom bratovi exekúciu na svoj majetok za to že robil ručitela…