Zle udaje vo výpovedi cez paragraf 63

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zle udaje vo výpovedi cez paragraf 63

Dobrý deň,moj zamestnávateľ mi dal výpoveď cez paragraf 63 presnejšie z nadbytocnosti. Neviem z akého dôvodu keďže ma o nom neinformoval pred podaním vypovede. Chcel sa spýtať ci je vypoved platná ked je tam zla moja adresa,zlý dátum uzavretia zmluvy. Nepodpisal som prevzatie lebo zle údaje.

Tomas, 24. 1. 2021, 405x zobrazenie

Je výpoveď platná?

19.5.2016 som dostala výpoveď podľa par. 63 ods 1. písmeno b Zákonníka práce. Mohla riaditeľka…

Ukončenie pracovného pomeru bez pracovnej zmluvy

Od 1.1.2016 pracujem v sukromnej firme. Firma za mna plati odvody a vyplaca mi mzdu. Do dnesneho…

Vypovedanie zmluvy z prenajmu garaze

Chcela by som poradit k 30.6.2019 mam vypoved z prenajmu garaze z porusovania podmienok.garaz je z…

Eva, 4. 6. 2019, 1744x zobrazenie

Byt

Dobry deň.ako postupovat ak sa chcem vzdat bytu ktory neni vysporiadany p.o. rozvode.mazelka tam…

Iveta, 2. 2. 2017, 2435x zobrazenie

prepis auta

dobrý večer.potrbujem poradit.predal som auto a nový majiteľ nechce prísť na odhlásenie vozidla a…

Filip, 5. 6. 2017, 3284x zobrazenie

Exekúcia na syna a dopad na jeho trvalý pobyt

Dobrý večer,co môžem očakávať,ak má syn trvalé bydlisko na nasej adrese ale nikdy tam nebýval…