Živnosť

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Živnosť

Môžem si na slovenskú živnosť,zadať na daňový úrad zahraničný účet,je tento postihnutelný exekútorom?

Patrik, 29. 4. 2019, 739x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Výživné

Dobrý den, problém spočíva v nie načas platenom výživnom na dcéru. Súd stanovil vyzivne na 200 eur…

Nesúhlas so zápisnicou - ako možem namietať obsah zápisnice?

Na pojednávaní sudca diktoval do diktafonu čo som hovorila pri vypočúvaní a v zápisnici bolo…

BSM a finančné vyrovnanie pri rozvode - čo môžem čakať?

Manželka vlastnila byt už pred manželstvom, po 4 rokoch manželstva byt predala a kúpili sme dom už…

Zapísať partnera ako spoluvlastníka bytu ktorý som si sama kúpila na úver?

Dobrý večer. Pred dvoma rokmi som si vzala úver a kúpila som si byt. Teraz sa idem vydávať a…

vyporiadanie BSM

Prosila by som Vás o poskytnutie právnej rady v nasledovne j veci: S bývalým manželom sme uzavreli…

Potrebujem k návrhom na zverenie detí do osobnej starostlivosti a zvýšenie výživného právnika?

Dobrý deň. Chcem podať na súd návrh na zverenie detí do osobnej starostlivosti a návrh na vyzivne,…