Záložne právo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Záložne právo

Dobrý den .Potrebujem radu . S ex partnerkou som postavil dom .Ja som mal hotovosť,ona brala hypotéku.Ruci mojim bytom a nechce záložne právo prepísať na dom .Potrebujem aby odbremenila byt a prepísala záložne právo na dom . Ako to mám dosiahnuť? Môžem ju dať na súd? Vyhral by som Za odpoved ďakuje

David, 23. 6. 2017, 1030x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Kupa pozemku

Dobrý večer.Mám záujem kúpiť vedľajší pozemok o ktorom som zistil že nieje vysporiadaný,nakoľko…

Martin, 15. 6. 2017, 2202x zobrazenie

Vlastníctvo Osobne motorové vozidlo

Kúpili sme si s priateľom auto, je na jeho meno pretože ja nemôžem mat na meno zatiaľ nič, z dôvodu…

Marketa, 18. 5. 2017, 2078x zobrazenie

Zrušenie trvalého pobytu

Manželka dostala darovaním prázdnu povalu ,je to na jej meno.Teraz keď je všetko vybudované ma chce…

Marcel, 25. 9. 2017, 2375x zobrazenie

zrusenie spolulastnictva na danu nehnutelnost

zhruba pred siedmimi rikmi som kupil rodinny dom vtom case som bol zozvedeny mal som priatelku…

Jozef, 19. 1. 2018, 2255x zobrazenie

Neoprávnené vysťahovanie

Zdedila som rod. dom, ale sú tam 4 byt. jedn. a pozemok. Jeden z bytov nie je právne vysporiadaný.…

Dagmar, 28. 7. 2017, 2336x zobrazenie

Darovanie ornej pôdy

Existujú pri darovaní ornej pôdy blízkej osobe nejaké obmedzenia?

Tomáš, 25. 7. 2017, 3234x zobrazenie