Zakaz priblizenia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zakaz priblizenia

Da sa podat zakaz priblizenia osobe ktory je trestne stihany za sexualne zneuzitie maloletej mojej dcery..

Gabriela, 17. 1. 2018, 1082x zobrazenie

Možnosť súdneho rozdelenia

Dobrý deň. Som spoluvlastníkom parcely na jednom spoločnom pozemku s mojou sestrou. Pozemok je…

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

Kedy a ako môžem požiadať o zákaz priblíženia

Na súkromnom pozemku v osobnom vlastníctve som bol fyzicky napadnutý susedom. Výsledkom boli…

Jozef, 16. 5. 2017, 9776x zobrazenie

Prenajímateľ vs. nájomca - nároky prenajímateľa po odovzdaní bytu

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na váš názor, bývala som v prenajatom byte 8mesiacov,riadne som…

Vypovedanie zmluvy z prenajmu garaze

Chcela by som poradit k 30.6.2019 mam vypoved z prenajmu garaze z porusovania podmienok.garaz je z…

Eva, 4. 6. 2019, 1748x zobrazenie

Kúpa pozemku

Rodičia 50 rokov používajú pozemok vzadu za domom na konci zahrady,oploteny, teraz došlo k…

Katarína, 14. 9. 2017, 2264x zobrazenie