Vyživovacia povinnosť

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vyživovacia povinnosť

Dobrý večer prajem Žijem od narodenia s mamou a otca nemám zapísaného v rodnom liste ani na mňa nikdy neprispieval. Mám 22 rokov a chcela by som vedieť, či je možné spätne vyplatiť výživné resp. či je možná iná finančná náhrada.

Klaudia, 18. 7. 2018, 847x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Otcove dlhy

Dobrý deň, som študent vysokej školy(3. rok), rodičia sú rozvedení od mojich troch rokov. Môj otec…

Lukáš, 21. 4. 2017, 2379x zobrazenie

Do kedy platí vyživovacia povinnosť rodiča?

Dobrý deň, mám nárok na to, aby otec platil mi výživné, s otcom nežijem vzhľadom na jeho agresívne…

Andrea, 20. 6. 2017, 2687x zobrazenie

Rozvod - ako sa delí majetok a rieši starostlivosť o deti?

Byt sme nadobudli počas manželstva, no z mojej strany som prispel 90% sumou. Aj v tomto prípade z…

Marek, 3. 5. 2017, 2742x zobrazenie

Výživné na maloleté dieťa - z čoho sa vypočíta?

Dobrý deň,mám taký problém, že sa chystám rozvádzať s manželom.Máme spolu maloletú dcéru , ktorá…

Katarína, 26. 1. 2017, 2512x zobrazenie

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2313x zobrazenie

Hypotéka pred svadbou

Dobrý deň,so snúbencom u (26,27r.) chceme tento rok kúpiť si vlastný byt. Svadba bude až o 2 roky,…

Silvia, 15. 6. 2019, 1769x zobrazenie