výživné na dieťa

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
výživné na dieťa

syn bude mať súdne pojednávanie ohľadom výživného na dieťa 18,1,2018, avšak družka podala trestné oznámenie za neplatenie výživného na políciu 5.12.2017,Polícia určila zaplatenie výživného od roku 2014 spätne , pričom vnuk žil v domácnosti v mojej dománosti do augusta 2017 ..Zaplatiť určenú sumu?

Valéria, 6. 1. 2018, 971x zobrazenie

Vymáhanie škody po polroku, dohoda o uznaní dlhu

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či môže bývalý zamestnávateľ odo mňa požadovať podpísať dohodu o…

Vecné bremeno na prechod a prejazd

Dobrý deň, ideme stavať na pozemku, ku ktorému vedie komunikácia, ktorá je však vo vlastníctve…

Adriana, 15. 3. 2017, 2473x zobrazenie

Vymáhanie dlhu za grafické práce

Dobrý deň, pre jednu firmu som ako fyz. osoba pripravovoval grafické práce (logo, banery), prácu…

Juraj, 25. 5. 2017, 2115x zobrazenie

Ako požiadať súd o splátkový kalendár ním uvalenej pokuty?

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o právny názor. Dostal som uznesením pokutu vo výške 10.000…

Stavebné úpravy v byte - potrebujem súhlas susedov?

Potrebujem súhlas susedov na prestavbu dvoch bytov v paneláku? Mám záujem na spojení dvoch bytov…

BSM

Prosím Vás ako môžem postupovať pri riešení bsm po rozvode, keď celkový majetok odhadujem na 4 mil…

Žaneta, 4. 5. 2017, 2370x zobrazenie