vyzivne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vyzivne

MOZE 20 ROCNY SYN ZIADAT OD OTCA VYZIVNE AK PRERUSIL VS A PODAL ZIADOST NA INU?SYN NEBYVA S OTCOM A CHCE OD OTCA VYZIVNE 200 EUR. VYSEDKY Z VS BUDU V 09/2017.OTEC MA PRIJEM 950+200 EUR .,MOMENTALNE OTEC DAVA SYNOVI 75 EUR.SYN BYVA V PODNAJME A PIJEM MA LEN Z BRIGAD A ODOMNA. AKO OD MAMY..DAKUJEM

SLAVKA, 16. 8. 2017, 1071x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Rozvod manželstva uzavretého v ČR

Dobrý deň, chcem sa rozviesť s manželkou pre jej neveru. Ona je ale Češka a i svadbu sme mali na…

Ján, 27. 2. 2017, 2544x zobrazenie

Výživné na maloleté deti

Dobrý deň,prosim o radu,exmanžel mi odmieta zaplatiť výživné na dieťa stanovene súdom v plnej výške…

Lenka, 13. 11. 2017, 2420x zobrazenie

Výživné

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať. Môj priateľ je vdovec, stará sa o 12ročnú dcéru,platí hypotéku,…

Monika, 28. 4. 2017, 2366x zobrazenie

rozvod

Dobrý deň rada by som vedela ako postupovať pri rozvode áno viem napísať na súd poslať 3 kopie toto…

Michaela, 27. 1. 2017, 2555x zobrazenie

Do kedy platí vyživovacia povinnosť rodiča?

Dobrý deň, mám nárok na to, aby otec platil mi výživné, s otcom nežijem vzhľadom na jeho agresívne…

Andrea, 20. 6. 2017, 2700x zobrazenie

vlastnictvo bytu

Dobrý deň, v lete sa so snúbencom berieme a momentálne riešime bytovú otázku. Našli sme byt, ktorý…

Laura, 24. 5. 2017, 1872x zobrazenie