vyživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vyživné

Dala som návrh na zvýšenie výživného pre maloletú dcéru,kt. je mi zverená. Viem,že bývalý manžel,občan ČR pracuje ako kamionista v Plzni,veľkoobchod s kvetinami a jazdí pravidelne do zahraničia(Holansko).Firma ho však eviduje ako skladníka a oficiálne mu vykazuje min.mzdu a nulové diety,takéto potvrdenie o príjme poslala aj súdu.Viem však s určitosťou,že bývalý manžel ako skladník nepracuje.Sám sa mi smial do telefónu,že to,že dostáva diety nik nezistí,lebo nič nepodpisuje.Dá sa to riešiť?

Kristína, 31. 1. 2017, 1021x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2310x zobrazenie

Ako postupovať pro rozšírení BSM?

Dobrý deň, manželka získala už počas trvania nášho manželstva dom s pozemkom v ktorom žijeme a to…

Rozvod - ako sa delí majetok a rieši starostlivosť o deti?

Byt sme nadobudli počas manželstva, no z mojej strany som prispel 90% sumou. Aj v tomto prípade z…

Marek, 3. 5. 2017, 2739x zobrazenie

Výživné na maloleté deti

Dobrý deň,prosim o radu,exmanžel mi odmieta zaplatiť výživné na dieťa stanovene súdom v plnej výške…

Lenka, 13. 11. 2017, 2398x zobrazenie

Výživné na plnoletú osobu

Dobrý deň, môže plnoletá osoba, študujúca na VŠ, požiadať biologického otca o platenie výživného…

Katarína, 23. 5. 2017, 2298x zobrazenie

Príspievanie na matku

Dobrý deň, prosím o radu. Môj manžel má rodičov alkoholikov, sú rozvedený. Jeho matka z alkoholizmu…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2243x zobrazenie