Výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné

Dobrý deň mám takú otázočku platím na dve deti 200€ moja ex dala na súd návrh na 400€a môj plat je 1200 a moje výdavky mesačne na úver energie a tak ďalej sú od 700az800€. Tak by som chcel od vás či by jej to mohol súd schváliť. Ďakujem za odpoved

David, 24. 1. 2022, 317x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Vysporiadanie bsm

S manzelkou som pred rozvodom podpisal zmluvu o buducej zmluve na rozdelenie bsm kde jej pripadne…

Marek, 24. 5. 2017, 2490x zobrazenie

Rozvod - ako sa delí majetok a rieši starostlivosť o deti?

Byt sme nadobudli počas manželstva, no z mojej strany som prispel 90% sumou. Aj v tomto prípade z…

Marek, 3. 5. 2017, 2906x zobrazenie

Súdne pojednávanie BSM - poplatok

Som v situácii , kde nedostávam žiadne financie - som na dlhodobej PN - / čiže ani z PN/ a …

Zlatica, 20. 3. 2017, 2527x zobrazenie

určenie vyživneho

ziadost o rozvod bola podana 30.1.2017, nedohodli sme sa na vyživnom,muž je nezamestany dlhodobo.…

Linda, 22. 9. 2017, 2489x zobrazenie

vlastnictvo bytu

Dobrý deň, v lete sa so snúbencom berieme a momentálne riešime bytovú otázku. Našli sme byt, ktorý…

Laura, 24. 5. 2017, 1944x zobrazenie

starostlivost o deti, ockovanie

Dobry den, rad by som Vas poprosil o radu. Manzelka pocas tehotenstva odmietala vsetky vysetrenia…

Michal, 22. 5. 2017, 2147x zobrazenie