Výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné

Dobrý deň. Manžel podal na súd žiadosť o zníženie výživného návrhom i neodkladným opatrením. Dovodom je zmena pomerov (práceneschopnosť, iné zamestnanie..) Súd toto predbežné opatrenie zamietol, z dovodu protichodných tvrdenírodičov. Ako teda dokázt, že výtivné už nemožeme dalej uhradzat? Dakujem

Zuzana, 5. 12. 2018, 873x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

zapretie otcovstva

Dobrý deň, môj súčasný partner má s bývalou partnerkou dve maloleté deti, ktoré boli súdom zverené…

Klára, 9. 2. 2017, 2797x zobrazenie

Rozvod/vysporiadanie majetku

Pekný deň prajem, chcela by som sa informovať. Budeme sa rozvádzať/prišla som mu na neveru.…

Lucia, 10. 1. 2019, 2252x zobrazenie

vlastnictvo bytu

Dobrý deň, v lete sa so snúbencom berieme a momentálne riešime bytovú otázku. Našli sme byt, ktorý…

Laura, 24. 5. 2017, 1864x zobrazenie

Súdne pojednávanie BSM - poplatok

Som v situácii , kde nedostávam žiadne financie - som na dlhodobej PN - / čiže ani z PN/ a …

Zlatica, 20. 3. 2017, 2426x zobrazenie

Hypotéka pred svadbou

Dobrý deň,so snúbencom u (26,27r.) chceme tento rok kúpiť si vlastný byt. Svadba bude až o 2 roky,…

Silvia, 15. 6. 2019, 1769x zobrazenie

Bsm

Je možné mimosúdne zrušiť BSM počas manželstva, keď sa manželia dohodnú a rozdelia sami a potom by…

Lubos, 12. 6. 2017, 2567x zobrazenie