Vypoved zo zdravotnych dovodov

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vypoved zo zdravotnych dovodov

V praci som dala vypoved zo TD. Zamestnavatelovi som dorucila posudok od Obv.lekara, specialistu aj od ich vybraného PZS nadalej mi nechcu uznat vypoved a sikanuju ma.Akym zakonom mozem argumentovat aby mi konecne dali pokoj. Zriekla som sa aj odstupného. a prelozenie nechcem. Ďakujem.

Katarína, 1. 6. 2018, 970x zobrazenie

Pozemok

Dobrý den, potreboval by som poradiť s jednou vecou. Chcem kúpiť pozemok, ktorý ma viacero…

Žijem v zahraničí a VŠZP chce po nás platby

OD ROKU 2002 SME TRVALO ZIJUCI V SPANIELSKU .ATERAZ PO 15 ROKOCH ODO MNA MANZELKY A DETI ZIADA…

Mám nárok na vrátenie určitej čiastky za nájomné osoba ktorá prenajíma priestory môže byť stíhaná.

Dobrý večer, poprosím o radu,dcéra si v BA prenajala podnájom ako študentka VŠ,v august. zaplatila…

vyzva

Dobry den chcem sa opytat mala som havariu kde som bola ako vinnik.Moja poistovna vsetko zaplatila…

Jana, 21. 2. 2019, 1431x zobrazenie

Je výpoveď platná?

19.5.2016 som dostala výpoveď podľa par. 63 ods 1. písmeno b Zákonníka práce. Mohla riaditeľka…

Hypoteka

DObry vecer, Beriem na seba hypoteku a budem jediny vlastnik nehnutelnosti. Je mozne po urcitom…

Lenka, 26. 5. 2017, 2215x zobrazenie