vypoved zo strany zamestnavatela

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vypoved zo strany zamestnavatela

Dobrý deň, rád by som sa informoval či ma zamestnávatel môže prepustiť z práce za nenosenie rúška. Jedná sa o prácu v office kde človek neprichádza do kontaktu s návštevami. Vopred ďakujem za odpoveď.

Milos, 29. 9. 2020, 450x zobrazenie

Predaj firmy inej firme - aká výpovedná lehota bude plynúť?

Terajší majiteľ predáva nehnuteľnosť v ktorej prevádzkoval čerpaciu stanicu, inej firme ktorá tiež…

Kúpa domu z HU

Dobrý deň. Kupujeme dom. V deň podpisu kúpnej zmluvy sme zaplatili časť kúpnej ceny, podali návrh…

Katarina, 9. 5. 2017, 2393x zobrazenie

Syn môjho brata

Dobrý Deň! Tak že môj 35 ročný brat má 15 ročného syna ktorý je podľa riaditeľky školy a kolíznej…

Patrícia, 22. 3. 2017, 2572x zobrazenie

Zrušenie darovacej zmluvy . možu ma prinútiť vrátiť dar?

Dobrý deň, môj strýko mi ako neteri daroval (darovacou zmluvou) u notárky, časť nehnuteľnosti…

Mimosúdna dohoda bez reakcie druhej strany

Dobrý deň, keď zašlem mimosúdnu dohodu a po nereagovani na ňu, aká je lehota najskoršia, že možem…

vyzva

Dobry den chcem sa opytat mala som havariu kde som bola ako vinnik.Moja poistovna vsetko zaplatila…

Jana, 21. 2. 2019, 1436x zobrazenie