Vypoved zo strany zamestnavatela

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vypoved zo strany zamestnavatela

pracujem vo firme 10 rokov. prace je fyzicky narocna.V lete mi operovali rameno, kolenny klb.Po navrate z PN mi lekarka na vstupnej prehliadke nedoporucila pracu na mojom pracovisku.Teraz cakam na vyjadrenie person. odd.Myslim ,ze mi neponuknu nahradnu pracu,ale budu chciet zrusit pracovnu zmluvu dohodou,...Kedze je podozrenie ze by mohlo ist o chorobu z povolania ,objednala som sa na klinike prac.lekarstva .Myslim,ze proces o priznanie choroby z povolania bude trvat dlhsi cas. Co mam robit?

Jana, 2. 3. 2017, 1047x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Ukončenie pracovnej zmluvy

Dobrý deň. Som zamestnancom nemenovanej firmy od 27.1.2015. Pracovná zmluva bola uzatvorená na dobu…

Štefan, 27. 1. 2017, 2531x zobrazenie

BSM a finančné vyrovnanie pri rozvode - čo môžem čakať?

Manželka vlastnila byt už pred manželstvom, po 4 rokoch manželstva byt predala a kúpili sme dom už…

Je možné žiadať o zmenu miestnej príslušnosti súdneho pojednávania?

Dobrý deň, podala som návrh na určenie otcovstva a úpravu rodičovských práv a povinností k…

Može manželka po rozvode ustanoviť sama styk s dieťaťom?

Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, že ak manželka ostane pred,či po rozvode ako bezdomovec, aj má…

Zrušenie vyživovacej povinnosti

Dobrý deň, chcela by som odpoveď na pár otázok týkajúcich sa platenia výživného. Mladší syn v júni…

Zapísať partnera ako spoluvlastníka bytu ktorý som si sama kúpila na úver?

Dobrý večer. Pred dvoma rokmi som si vzala úver a kúpila som si byt. Teraz sa idem vydávať a…