Vypoveď

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vypoveď

Dobrý deň pracujem v kasíne a chcem dať vypoveď. Zamestnavateľ odmieta ukončenie pracovného pomeru dohodou a pripúšta len 2mesacnu výpovednú lehotu. Ak dám výpoveď a tak sa dám dobrovoľne vylučit z hrania hazardných hier ( čize už niesom spôsobila pracovať može ma za to zamestnávateľ súdne stíhať ?

Sofia, 12. 10. 2023, 61x zobrazenie

zvýšenie výživného

dobrý deň, som rozvedená 13 rokov, dcéra mala v tom čase 2,5 roka. Exmanžel sa zaviazal prispievať…

Slavka, 2. 2. 2017, 2412x zobrazenie

Vymáhanie?

Dobrý deň, dcéra písala práce na zákazku cez www.zaverecneprace.sk. Vzhľadom na aktuálne rodinné…

Diana, 21. 4. 2017, 2343x zobrazenie

Kúpa domu z HU

Dobrý deň. Kupujeme dom. V deň podpisu kúpnej zmluvy sme zaplatili časť kúpnej ceny, podali návrh…

Katarina, 9. 5. 2017, 2371x zobrazenie

Na čo sa bude vzťahovať podmienka a bude zapísaná do registra trestov?

Dobrý deň.  Boli sme raz s kamarátom opití a rozbili sme nechtiac výklad, kde vznikla celková…

Stiahnutie - zrušenie trestného oznámenia

Dobrý deň, podala som trestné oznámenie za napadnutie, ale je mi nepríjemné riešiť to až na súde.…

Získanie majetku vydržaním

Dobrý deň, poprosila by som Vás o radu, ako postupovať v prípade, keď som si začala vybavovať do…

Terezia, 27. 3. 2017, 2600x zobrazenie