Vypoved

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vypoved

Dobry den chcem radu ako mam napisat vypoved ziadala so...o preradenie na inu orevadzku z osobnych dovodovale nebolo mi vyhovene vraj nemaju miesto ore mna ale otvarala sa nova orevadzka a stale hladaju ludi . Dakujem Sabova

Jana, 9. 3. 2020, 605x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

BSM a odmena pravnika

Dobrý deň.  Rada by som Vás požiadala o radu. Rozvádzam sa a podala som žalobu na súd o…

Moze si priatel exmanzelky adoptovat moje deti?

Dobry den Som rozvedeny 8rokov s exmanzelkou, podla mna mame dobry vztah, kazdy z nas zije v…

Výživné

Dobrý den, problém spočíva v nie načas platenom výživnom na dcéru. Súd stanovil vyzivne na 200 eur…

Rodičovský únos

Dobrý deň, s manželkou už nejaký čas nenažívame, ja som v Bratislave (mám tu trvalý pobyt) a ona s…

Rozvod a dom na hypotekárny úver - ako postupovať?

Pekný deň prajem, Chcem sa opýtať s manželom sme 8rokov dve maloleté deti. Pred nedávnom sme kúpili…

Doplatenie výživného

Dobrý deň. Chcem sa opýtať na doplatenie výživného zpatne za minulý rok. Nemám určené platenie…