Výpoveď

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoveď

Som zdravotno ťažko postihnutý a pracujem vo fabrike chcel by som skončiť pretože môj zdravotný stav sa náhle zhoršil. Dal som do práce papier od lekára že je ohrozené moje zdravie, zamestnávateľ sa do 15 dní vyjadril že ma preradí na inú pozíciu môžem s tým nesúhlasiť a podať okamžitú výpoveď...?

Radoslav, 2. 5. 2018, 944x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Odhlasenie trvaleho pobytu

Dobry den chcela som sa spytat ci je mozne odhlasit z trvaleho pobytu niekoho kto o tom nevie.…

Jarmila, 22. 8. 2017, 2469x zobrazenie

Manželstvo s cudzincom, trvalý pobyt, pohyb po EU

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu. Uzavrela som manželstvo s Albáncom minulý týždeň,v pondelok…

Nikola, 29. 11. 2017, 2345x zobrazenie

Odstúpenie od nájomnej zmluvy

31.1.2017 som uzatvorila nájomnu zmluvu,pričom som prenajímateťovi zaplatila nájomne za jeden…

Maria, 3. 2. 2017, 2492x zobrazenie

Škoda na majetku

Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako by som mal postupovať pri riešení nasledovného problému: Na…

Jaroslav, 7. 4. 2017, 2381x zobrazenie

Vrátenie darov nadobudnutých počas manželstva

Dobrý deň, chcem sa spýtať, sme s manželom v rozvodovom konaní a včera mi napísal sms, že sa…

Jana, 22. 1. 2017, 2249x zobrazenie

Zákaz vstupu do podniku so šiltovkou

Možu mi zakázať vstup do podniku v čiapke alebo šiltovke? Je na to zákon?

Zdenp, 10. 10. 2017, 2982x zobrazenie