Vypoved

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vypoved

Dobry den Som po skusobnej dobe a pracujem v obchode so zvieratami Sme tam 4ria jeden kolega mal postupit na vyssiu poziciu a nadriadena namiesto nejo zamestnala novu kolegynu Lenze on odmietol poziciu zobrat a teraz zvnikol problem ze nas je o jednu naviac. Tlacili ma aby som dala vypoved dohodou

Jozef, 28. 1. 2018, 992x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Ako ukončiť pracovný pomer keď nemám podpísanú pracovnú zmluvu zo zamestnavateľom

Dobrý deň. Chcem sa spýtať ako ukončiť pracovný pomer zo zamestnávateľom už len z toho dôvodu, že…

Štefan, 20. 2. 2017, 2633x zobrazenie

Rozvod a ako potom postupovať

Dobrý deň, manželka podala návrh na rozvod, ktorý sa zrejme onedlho uskutoční. Zosobášili sme sa v…

Dovolenka s druhým rodičom

Dobrý deň prajem. Prosím o pomoc a radu ako máme postupovať, ak otec svoju 6 ročnú dcéru chce vziať…

Výpoveď v práci ktorú nechce zamestnávateľ akceptovať?

Dobrý deň, dcéra dala v práci výpoved v práci ku 1.7..2016., ale firma jej nechce výpoved…

Lucia, 20. 6. 2017, 2470x zobrazenie

Trvá povinnosť otca platiť výživné ak si dieťa nájde brigádu?

Dobrý deň, dcéra má 22 rokov, študuje na univerzite v zahraničí. Našla si brigádu. Moja otázka…

Výživné - dokedy mám platiť výživné na plnoleté dieťa

Od minulého roka platím na dcéru výživné 170 eur určené súdom, má 20 rokov, musím ďalej na ńu…