Vypoved

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vypoved

Dobry den Som po skusobnej dobe a pracujem v obchode so zvieratami Sme tam 4ria jeden kolega mal postupit na vyssiu poziciu a nadriadena namiesto nejo zamestnala novu kolegynu Lenze on odmietol poziciu zobrat a teraz zvnikol problem ze nas je o jednu naviac. Tlacili ma aby som dala vypoved dohodou

Jozef, 28. 1. 2018, 943x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Vysporiadanie BSM po uplynutí 3 rokov od rozvodu

Dobrý deň prajem, touto formou Vás chcem požiadať o radu. Je nejako možné vysporiadať BSM aj po 3…

Výmena zámku

Dobrý den. Partner vymenil zámok na dverách na byte ktorého polovica patrí mne. Momentálne nemam…

Výživné - kedy zaniká povinnosť platiť?

Dobry den. Moja dcera tento rok maturovala a do 31.8. bola vedena ako student. Od 1.9. ma pracovny…

Výživné - mám nárok od bývalého partnera žiadať výživné zpätne?

Dobrí deň, obraciam sa na Vás o radu, chcem sa spýtať mám nárok žiadať od bývalého partnera spätne…

Platenie výživného plnoletej dcére

Dobrý večer. Moja dcéra má 20 rokov a posledný rok strednej školy (externe) býva s priateľom v…

Podaný návrh na úpravu práv a povinností rodičov k mal. deťom s ktorým nesúhlasim

Dobry den, dnes som nahodou zistila ze moj este manzel podal pred vyse mesiacom na sud navrh na …