Vyplatenie odmeny

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vyplatenie odmeny

Dobry den, som zivnostnik a chcel by som sa spytat ci mam narok na proviziu ,ktora este nebola poukazana financnemu sprostredkovatelovi po ukonceni zmluvy o spolupraci. Vypovedal som zmluvu dohodou k 15.6.17. Provizie prisli sprostredkovatelovi za moje pracu, ktoru som vykonal 15.3.17 az 15.6.17

Radovan, 13. 2. 2018, 1023x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Ťažký pracovný úraz v Nemecku

Dobrý den ,Pracoval som v Nemeckej Firme ako montér a utrpel som ťažký prac.uraz,polytraumu kde…

Dušan, 22. 3. 2017, 3096x zobrazenie

Rozvádzam sa, potrebujem k vycestovaniu s dieťaťom do zahraničia manželov súhlas?

S manželom sa budeme rozvádzať čoskoro a moja otázka znie = keď mi zveria dcéru do výhradnej…

Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Môže zamestnávateľ len tak v roku, 2019 siahnuť na plat zamestnanca, keď urobil chybu ešte v roku…

Anna, 9. 12. 2019, 1206x zobrazenie

Čo s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý?

Dobrý deň, chcem sa spýtať čo sa dá robiť s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý a končí…

Striedavá starostlivosť - ako rýchlo vytýči súd pojednávanie?

Dobrý deň, priateľ má 2.ročnu dcéru, bola zverená do opatere matke.Požiadal si znovu o striedavú…

Alimenty

Nemám nárok na náhradné výživné, pretože mám dieťa s iným. Ako postupovať, aby exmanžel začal…