Vyplatenie odmeny

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vyplatenie odmeny

Dobry den, som zivnostnik a chcel by som sa spytat ci mam narok na proviziu ,ktora este nebola poukazana financnemu sprostredkovatelovi po ukonceni zmluvy o spolupraci. Vypovedal som zmluvu dohodou k 15.6.17. Provizie prisli sprostredkovatelovi za moje pracu, ktoru som vykonal 15.3.17 az 15.6.17

Radovan, 13. 2. 2018, 1076x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Výživné, exkeúcia, starostlivosť o deti

Kedže som napadla trestný rozkaz, prišiel mi termín pojednávania vo veci výživného. Po rozvode a…

Doplatenie výživného

Dobrý deň. Chcem sa opýtať na doplatenie výživného zpatne za minulý rok. Nemám určené platenie…

Konkrétny termín styku s deťmi - párny a nepárny týždeň

Dobry den, s exmanzelom mame rozdielny nazor na prvy neparny vikend v tomto skolskom roku, nakolko…

Zvýšenie výživného

Dobrý deň, jedná sa o rozhodnutie súdu, ešte nenadobudlo právopl. zvýšenie výživ. z 28€ na …

Predvolanie na súd mojho syna (odporca) proti otcovy kde žiadal o zníženie vyživného

Chcem sa opýtať - moj syn je plnoletý, dostal návrh o zníženie výživného od otca, nesúhlasil tak…

Zrušenie vyživovacej povinnosti

Dobrý deň, chcela by som odpoveď na pár otázok týkajúcich sa platenia výživného. Mladší syn v júni…