vymáhanie sumy 120,00 €

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vymáhanie sumy 120,00 €

Sumu 120,00 € som dala jednému pánovi, ktorý mi mal kúpiť súčiastku do auta. Už druhý týždeň mi nedvíha telefón a doma ho neviem zastihnúť. Prosím Vás o radu ako mám ďalej postupovať. Ďakujem.

Jolana, 10. 8. 2017, 1058x zobrazenie

Vrátenie VP

Dobrý večer .. Chcel by som sa informovať a požiadať o radu pri žiadosti o predčasné vrátenie VP a…

Vysťahovanie z bytu

Bývam v podnájme 5 mesiacov a menil som zamestnanie a nemohol som v ten istý deň zaplatiť nájomné a…

Ako vyňat družku z listu vlastníctva?

Drobrý deň, Pred osmymi rokmi som kúpil rod.dom na úver.Bývalá družka neplatila žiadné účty,ani…

Vymáhanie pohľadávky bez písomnéj zmluvy?

Ako mám postupovať pri vymáhaní peňazí od známej osoby,keď na to nemám písomnú potvrdenie.Dlžiteľ…

Upovedomenie o začatí exekúcie po 9. rokoch

Dobrý den,   chcel by som vediet či je zo súladom zakona poslat mi upovedomenie o začatí…

Ako splácať dlh počas materskej dovolenky?

Sposobila som svojmu zamestnavatelovi financnu stratu ale dohodli sme sa na splatkovom kalendari…