Vratenie penazi

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vratenie penazi

Chcem sa opýtať či môžem pýtať peniaze nazad keď som podpísal pracovnú zmluvu za ktorú pýtali peniaze mám aj príjmový pokladničný doklad

Dávid, 13. 12. 2019, 628x zobrazenie

kde si môžem nárokovaž peniaze od odsúdeného ked je vo väzne

Dobrý deň, súdom bolo určené, že X.Y je odsúdený na tri roky za... a má mi vrátiť sumu 250€.. Po…

Jana, 24. 8. 2017, 2084x zobrazenie

Mám dlh - čo mi hrozí na súde?

Dobrý deň, mám dlh voči jednej spolčcnosti (500e)a bude sa to riešiť súdnou cestou, čo…

Kúpa auta

Mozem podat tresne oznamenie za podvod ked nam pan predal auto so stocenymi km, na kupnej zmluve je…

Sexuálne obťažovanie online?

Porušuje FO zákon, ak vypisuje nevyžiadané online správy, či emaily sexuálneho podtónu (rozličné…

Známa, 16. 5. 2017, 2310x zobrazenie

Dedičstvo

Dobrý deň, Zdedila som po matke dom s tým,že ostatní dediči sa vzdali dedičstva až na jedného,…

Exekúcia na byt v OV v ktorom má hlásený trvalý pobyt dlžník

Dobrý deň, vlastním darovaný byt po rodičoch, v ktorom má trvalý pobyt aj sestra s manželom, ale…