vklad do katastra

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vklad do katastra

Dva roky a mesiac nie je zaregistrovaný vklad do katastra, kúpna zmluva v poriadku, všetko zaplatené, no na úrade sa stále vyhovárajú, raz nie je zapisovateľka,korona, inokedy dovolenka a dookola ,neviem doteraz v čom je problém, chodím tam ako na klavír, nenormálne čosi___ .pomôžte prosím čo robiť

Anton, 14. 10. 2021, 317x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Zdedený družstevný byt, čo je výhodné s ním spraviť.

Dobrý, mama s otcom boli rozvedení. Otec užíval družstevný byt kde členkou družstva bola aj mama.…

Stanislava, 2. 2. 2017, 2296x zobrazenie

Prepis domu

Dobrý deň môj priateľ si zobral pred dvoma rokmi doma na hypotéku . Hypotéka mu zostava platiť ešte…

Kornelia, 18. 10. 2017, 2053x zobrazenie

Vysporiadanie majetku

Dobrý deň, oslovila ma moja suseda, ktorej moja stará mama predala pozemok pred 15 rokmi. Moja…

Ivona, 9. 2. 2017, 2407x zobrazenie

Neoprávnené vysťahovanie

Zdedila som rod. dom, ale sú tam 4 byt. jedn. a pozemok. Jeden z bytov nie je právne vysporiadaný.…

Dagmar, 28. 7. 2017, 2339x zobrazenie

Kúpa domu s nájomníkmi

Dobrý deň, môže mi mesto odpredať nehnuteľnosť ak danú nehnuteľnosť prenajíma? Ruší sa predajom…

Diana, 30. 3. 2017, 3644x zobrazenie

Neodovzdanie nebytových priestorov

Dobrý deň Predošlý vlastník nášho kúpeného bytu nám neodovzdal pivničné priestory. Mali sme najprv…

Eva, 23. 8. 2017, 2366x zobrazenie