vecne bremeno

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vecne bremeno

Dobry den, chcem sa opytat si plati poplatok na katastri pri vklade na zanik vecneho bremena (dozivotne uzivanie nehnutelnosti) na zaklade zmluvy o zruseni VB medzi opravnenym a povinnym z VB (pri smrti je to tusim bez poplatku , ale v tomto pripade som si nie isty), dakujem

Marek, 13. 12. 2017, 1112x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Spoluvlastníctvo-platí zápis v katastre alebo čo je v zmluve?

Dobrý deň prajem, Chcela by som sa informovať ohľadom listiny Zmluva o prevode vlastníckeho práva k…

Michaela, 15. 2. 2017, 2884x zobrazenie

ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností?

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností…

Petra, 21. 4. 2017, 2687x zobrazenie

Neoprávnené vysťahovanie

Zdedila som rod. dom, ale sú tam 4 byt. jedn. a pozemok. Jeden z bytov nie je právne vysporiadaný.…

Dagmar, 28. 7. 2017, 2449x zobrazenie

Predaj prenajímaného bytu

Dobrý deň, bývam spolu s ďalšími osobami v prenajatom byte so zmluvou na dobu určitú do konca júna.…

Katarína, 16. 3. 2017, 2603x zobrazenie

Vysporiadanie majetku po rozvode

Dobrý deň, rozviedla som sa s manželom, teraz v decembri bol rok. Mimosúdne sme si až teraz…

Marta, 3. 2. 2017, 2931x zobrazenie

dom zo založnympravom

Dobrý deň.Smanželom sme vlastníci nehnutelnosti 1/2 a 1/2 nehn.má dcera ,spláca úver v PSS 186 eur…

Nováková Kveta, 20. 7. 2017, 2326x zobrazenie