Uznesenie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Uznesenie

Dobry den druh mal 27.11.2020 sud o premene podmienky kde mu dali 18mesiacov nakolko je vo vykone trestu. Uz je to 8mesiac a vo vezeni svieti na cerveno volala som aj na sud ze to zdedil iny sudca je tam nejaka lehota? Alebo co stym za odpoved dakujem pekne

Eva, 19. 7. 2021, 343x zobrazenie

Exekúcia na byt v OV v ktorom má hlásený trvalý pobyt dlžník

Dobrý deň, vlastním darovaný byt po rodičoch, v ktorom má trvalý pobyt aj sestra s manželom, ale…

Ako predať dom keď jedna spoluvlastníčka odmieta predaj?

Dobrý deň,chcem sa opýtať, ak sme 3 sestry zdedili dom,ktory chceme predať,ale jeden sestra nechce…

Ako požiadať súd o splátkový kalendár ním uvalenej pokuty?

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o právny názor. Dostal som uznesením pokutu vo výške 10.000…

udelenie doživotného prava na bývanie

žijem s partnerom už 8 rokov, neni sme zobratí, bývame v našom dome, kde som majitelkou polovice…

Viera, 23. 10. 2017, 2826x zobrazenie

Nebankovka

Dobry den,prosim o radu.Svokor daroval dom svojej priatelke,len z dovodu lebo mal dlhy,aby…

Vyzivne na navorodenca

Dobry den,chcel by som sa spytat ake vyzivne sa plati na novorodenca? Moja partnerka nema este 18…

Eduard, 9. 2. 2017, 2433x zobrazenie