Uver

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Uver

Dobry den,chcem sa opytat, v pripade,ze som bola dotlacena k zobraniu uveru pod natlakom a tie peniaze mi boli ukradnute co mozem urobit? Ide o priatela ktory to sposobil,dakujem za odpoved.

Lenka, 18. 8. 2018, 865x zobrazenie

Zdedili sme byt. Čo s dlhmi ktoré presiahnu hodnotu dedičstva?

Dobrý deň, mala by som záujem o informáciu ohľadom dedičského konania. Pred mesiacom nám zomrela…

Podnájom, výpovedná lehota, prenajímateľ v exekúcii, povinnosť informovať?

Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu. Bývam s deťmi v prenajatom byte. Zistila som, že byt…

Nezhoda medzi dátumom podpisu výpovede manažérom firmy a dátumom výpovede od personálnej agentúry

Dobrý deň. Prosím o Vašu radu v takejto veci: Výpoveď som mala podpísanú od môjho manažéra vo…

Skrátenie pracovného času

Dobrý deň chcela by som sa spýtať, pracujem v tri zmeny momentálne sa mi končí materská dovolenka.…

Ryanair nerešpektuje rozsudok o náhrade škody za odmietnutie nástupu do lietadla

Dobrý deň, prosím Vás mám vydaný rozsudok OS BA, že Ryanair, je poviná uhradiť sumu 275 € a trovy…

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…