Ušlý zisk

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Ušlý zisk

Dobrý deň,mal som ísť pracovať do Rakúska ako opatrovateľ,no pani pri kúpe lístka mi poradila nočný rýchlik. Tak som s tým súhlasil, ale vlak nešiel cez naše ,ale susedné mesto.Keď som tam v noci prišiel,bolo mi povedané,že je sviatok a ten vlak nejde. Tým pádom som prišiel o prácu,pretože som sa nedostavil na miesto výkonu práce na čas. Mám právo na náhradu ušlého zisku od pani ,ktorá mi poradila zlý vlak?

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Uzera?

Dobry den chcela by som sa spytat ci je mozne aby si nebankova spolocnost Pohotovost mohla vymahat…

Veronika, 9. 2. 2017, 2654x zobrazenie

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, ja a môj priateľ sme mojej mame požičali peniaze o čom sme si aj spísali zmluvu.…

Tatiana, 18. 5. 2018, 2013x zobrazenie

Ako vymôcť požičané peniaze ak dlžníci na seba vyhlásili osobný bankrot?

Dobrý deň, chcela by som vedieť, či mám možnosť vymôcť plnú sumu. Požičala som peniaze. V zmluve…

Maria, 21. 4. 2017, 2621x zobrazenie

Musí ma exekútor upovedomiť o začatí exekúcie?

Dobrý večer. Dnes ku mne prišiel exekútor s pohľadávkou z pred 5 rokou. Lenže počas celého obdobia…

Katarína, 27. 1. 2017, 2730x zobrazenie

Ako dostať zpať požičané peniaze bez zmluvy?

Dobrý den. Mám problém s peniazmi. Požičala som kamarátke veľkú sumu peňazí nemáme to nikde spísané…

Adela, 23. 2. 2017, 2670x zobrazenie

Preplatenie súdnych poplatok a právnika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či pri vyhraní súdneho sporu mám nárok v plnom rozsahu aj na…

Lucia, 7. 7. 2017, 2710x zobrazenie