Ušlý zisk

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Ušlý zisk

Dobrý deň,mal som ísť pracovať do Rakúska ako opatrovateľ,no pani pri kúpe lístka mi poradila nočný rýchlik. Tak som s tým súhlasil, ale vlak nešiel cez naše ,ale susedné mesto.Keď som tam v noci prišiel,bolo mi povedané,že je sviatok a ten vlak nejde. Tým pádom som prišiel o prácu,pretože som sa nedostavil na miesto výkonu práce na čas. Mám právo na náhradu ušlého zisku od pani ,ktorá mi poradila zlý vlak?

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Exekúcia od nebankovky

Dobrý deň ja by som sa chcel len opýtať či mi nebanková spoločnosť môže dať exekúciu len na určitú…

Uzera?

Dobry den chcela by som sa spytat ci je mozne aby si nebankova spolocnost Pohotovost mohla vymahat…

Veronika, 9. 2. 2017, 2760x zobrazenie

Platobný rozkaz

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadne vypracovania platobného rozkazu. - akému okresnému…

Lucia, 20. 7. 2017, 1708x zobrazenie

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať v auguste som si zobrala úver na svoje pre priateľa terajšieho…

Tatiana, 28. 4. 2017, 2486x zobrazenie

Požičanie a vrátenie peňazí

Pred rokom som požičal kamarátovej frajerke 500€ s tým, že sme boli dohodnutí, že mi to do roka…

Marián, 14. 4. 2018, 2377x zobrazenie

rucitel

Dobrý deň.Som ručiteĺ pôžicky aj s ex priatelom jemu kamaratovy.Po par mesiacoch od pôžičky mi…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2617x zobrazenie