Urcenie vyzivneho

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Urcenie vyzivneho

Dobrý deň požiadala som o určenie výživného na syna má 10mes.moj ex napísal na súd strašne vymyslia spyni moje meno..na syna sa nepýtal za dobu ako som odišla. Veľa krát nás vyhodil na ulicu.ublizoval mi fyzicky aj psychicky. Chcem sa spýtať či mi pomôže právnik na súde alebo to zvládnem sama.bojim saze musúdbudeveriť

Eva, 28. 6. 2017, 997x zobrazenie

Pôžička peňazí.

Pracujem už 4 roky v Rakúsku. Od februára 2015 do marca 2016 som postupne posielal z môjho…

Darovanie nehnuteľnosti, prevod podielu a podpis zmluvy na diaľku

Po matke som pred 6 rokmi zdedila v 50 % podiele 2 nehnuteľnosti- starý rodinný domček na dedine a…

Vysťahovanie z bytu

Bývam v podnájme 5 mesiacov a menil som zamestnanie a nemohol som v ten istý deň zaplatiť nájomné a…

Je možný podpis kupnej zmluvy na zaklade splnomocnenia?

Dobrý den, manžel je služobne v zahraničí a poveril ma kúpou domu. Môžem podpísať kúpnu zmluvu za…

Výzva k súdu za nesplácanie finančnej pohľadávky

Dobrý deň. Mam otázku... Žijem a pracujem v Anglicku, na Slovensko mi nedávno prišla súdna obsielka…

Aké mám práva ak chcem predať dom po rodičoch?

Dobrý deň.Som vlastníčka domu po rodičoch 10/12. Jednu 12 má sestra s jej súhlasom chce predať dom,…