Urcenie vyzivneho

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Urcenie vyzivneho

Dobrý deň požiadala som o určenie výživného na syna má 10mes.moj ex napísal na súd strašne vymyslia spyni moje meno..na syna sa nepýtal za dobu ako som odišla. Veľa krát nás vyhodil na ulicu.ublizoval mi fyzicky aj psychicky. Chcem sa spýtať či mi pomôže právnik na súde alebo to zvládnem sama.bojim saze musúdbudeveriť

Eva, 28. 6. 2017, 1052x zobrazenie

Kúpa RD a vyplatenie

Prajem dobrý deň, chcela by som sa spýtať a informovať na prípad, kedy môj otec, chce odkúpiť…

Kamerovanie bez povolenia - nadriadený ma požiadal o natáčnie osoby bez jej súhlasu - možem?

Dobrý deň, chcel by som sa informovať aké má, alebo nemá právo môj nadriadený žiadať odomňa…

Ako dlho sa môže vymáhať premlčaný dlh + ochrana osob. údajov

Premlčaný dlh z (ne) povoleného prečerpania účtu. Chcem sa opýtať, koľko vymáhacích spoločností si…

Upovedomenie o podani obžaloby

Dobrý deň.Dňa 19.1.2017 bola na mňa podaná obžaloba podľa § 234 ods 1 Trestného poriadku za prečin…

Oto, 30. 1. 2017, 2733x zobrazenie

Výživné

Prosím vás ako sa dá napadnúť rozsudok, keď nieje možné sa odvolať?

Radovan, 24. 5. 2017, 2276x zobrazenie

Može sa nehnuteľnosť v spoluvlastníctve troch súrodencov predať bez súhlasu jedného súrodenca?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak je jeden z troch súrodencov spolumajiteľom nehnuteľnosti, či…