Trvalý pobyt

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Trvalý pobyt

Dobrý deň prajem. Mám na vás otázku. Som rozvedeny a maloletý syn bol zverený matke... lenže syn má trvalý pobyt u mňa a nie u matky. Ja bývam v podnájme a matka so synom žije u svojich rodičov a to už dlhodobo. Už viackrát som ju písomne vyzval a upozornil, že nech syna prihlási tam, kde žije. Ja t

Kamil, 28. 1. 2020, 573x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Výživné na plnoletú osobu

Dobrý deň, môže plnoletá osoba, študujúca na VŠ, požiadať biologického otca o platenie výživného…

Katarína, 23. 5. 2017, 2300x zobrazenie

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2312x zobrazenie

Financny

Dobrý deň chcela by som sa opýtať.som rozvedená matka mám postihnuté dieťa na ktoré som dostala…

Zofia, 3. 3. 2017, 2344x zobrazenie

Otcove dlhy

Dobrý deň, som študent vysokej školy(3. rok), rodičia sú rozvedení od mojich troch rokov. Môj otec…

Lukáš, 21. 4. 2017, 2378x zobrazenie

Ako mám ukončiť vyživovaciu povinnosť?

Dobrý deň prajem.V auguste mi končí vyživovacia povinnosť na dcéru, ktorá už skončila strednú školu…

Radoslav, 19. 6. 2017, 2293x zobrazenie

starostlivost o deti, ockovanie

Dobry den, rad by som Vas poprosil o radu. Manzelka pocas tehotenstva odmietala vsetky vysetrenia…

Michal, 22. 5. 2017, 2054x zobrazenie