Trvalý pobyt

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Trvalý pobyt

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,moji rodičia su manželia 20rokov. Pred cca 10rokmi dostal moj otec dom. Mame zrusil trvalý pobyt,ma aj ona narok na nejakú časť domu? môže ju vyhodiť na ulicu tym ze jej zruší trvalý pobyt?vopred ďakujem za odpoveď

Michaela, 28. 10. 2018, 856x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Dedičstvo

Som v dôchodkovom veku a žijem v penzióne pre seniorov, čo mám urobiť pre to, aby sa v prípade…

Zákaz vstupu do podniku so šiltovkou

Možu mi zakázať vstup do podniku v čiapke alebo šiltovke? Je na to zákon?

Zdenp, 10. 10. 2017, 3007x zobrazenie

Ručiteľ

Moj dobrý priateľ mi robí ručiteľa na hypotéku. Po čase sa mu to rozležalo v hlave a povedal, že si…

Martin, 24. 10. 2017, 2239x zobrazenie

Predaj nehnuteľnosti v spoluvlastníctve ak je na spoluvlastníkovi exekúcia

S ďalším rodinným príslušníkom ( bratrancom ) vlastním nehnuteľnosť ( vinice a priľahlé parcely ) o…

Pravo dozita a hypoteka

Moja mama predala byt, ja s manželom sme predali byt a za spoločné peniaze sme kúpili starší dom,…

Marta, 31. 3. 2017, 2412x zobrazenie

Predaj maľovaných obrazov

Prajem dobrý deň. Láskavo prosím, poraďte mi, aké mám povinnosti voči štátu, ak chcem predať…