synovec 16 zatknuty za marihuanu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
synovec 16 zatknuty za marihuanu

Chcem sa opytat co bude nasledovat po zatknuti synovca 16 za marihuanu po dvoch dnoch drzania ho v policajnej budove sa priznal k dilerstvu ako mozme zmiernit tento problem vopred dakujem za odpoved

Rudy, 11. 9. 2017, 989x zobrazenie

Nezhoda medzi dátumom podpisu výpovede manažérom firmy a dátumom výpovede od personálnej agentúry

Dobrý deň. Prosím o Vašu radu v takejto veci: Výpoveď som mala podpísanú od môjho manažéra vo…

Predbežné opatrenie-týranie blízkej osoby

Dobrý deň chcela by som Vás požiadať o radu v prípade podania návrhu o predbežné opatrenie ( zákaz…

Prenájom pôdy a vysporiadanie BSM po 20 rokoch?

Dobrý deň. Pred štyrmi rokmi som prenajal pôdu súkromnej firme OMEGA 3 a teraz som sa dozvedel, že…

Kamerovanie bez povolenia - nadriadený ma požiadal o natáčnie osoby bez jej súhlasu - možem?

Dobrý deň, chcel by som sa informovať aké má, alebo nemá právo môj nadriadený žiadať odomňa…

Može byť byt ktorý je v OV a je na ňom hypo daný do dražby koli dlhu byt. družstvu?

Dobrý deň. Mám byt v osobnom vlastníctve. Na bytovom družstve mi ale vznikol dlh čiastočne mojou…

zvýšenie výživného

dobrý deň, som rozvedená 13 rokov, dcéra mala v tom čase 2,5 roka. Exmanžel sa zaviazal prispievať…

Slavka, 2. 2. 2017, 2408x zobrazenie