Súdne trovy

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Súdne trovy

obrý deň, chcela by som Vás pekne poprosiť o radu, či môže právna zástupkyňa, ktorá má zastupuje v súdnom konaní o vymoženie náhrady zdravotných výdavkov a bolestného, žiadať dopredu odo mňa vyplatenie súdnych trov, skoro vo výške celej vymáhanej čiastky?

Viktória, 27. 2. 2018, 939x zobrazenie

Pozemok v spoluvlastníctve

Dobrý večer prajem, strašne rada by som sa informovala na môj problém. S manželom máme pozemok o…

Prepis RD

Dobrý deň, s priateľom sme si kúpili RD na priateľovu hypotéku. Dal mi generálnu plnú moc na…

Výživné

Prosím vás ako sa dá napadnúť rozsudok, keď nieje možné sa odvolať?

Radovan, 24. 5. 2017, 2183x zobrazenie

neplatenie výživného v plnej výške a včas

Dobrý deň, môj dotaz sa týka prečinu zan. pov. výživy podľa § 207 TZ, ktorého sa dopustí ten, kto…

Vymáhanie dlhu o ktorom neviem?

Dobrý deň, dnes nám bola do schránky vhodená obálka a po otvorení som ostala mierne šokovaná. Je…

Zrušenie darovacej zmluvy . možu ma prinútiť vrátiť dar?

Dobrý deň, môj strýko mi ako neteri daroval (darovacou zmluvou) u notárky, časť nehnuteľnosti…