Spoluvlastnictvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Spoluvlastnictvo

Dobry den chcela by som sa poradit ohladom spoluvlastnoctva Partner ma pozemok ideme staviat dom hypoteku aj ziadost o povolenie stavby podavame spolu cize budeme mat spolu hypoteku na moje aj jeho meno Otazka znie ci bbudem automaticky spoluvlastnikom domu alebo nie ? Niesme zobraty mame spolu syna

Zuzana, 19. 1. 2018, 999x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Neoprávnené vysťahovanie

Zdedila som rod. dom, ale sú tam 4 byt. jedn. a pozemok. Jeden z bytov nie je právne vysporiadaný.…

Dagmar, 28. 7. 2017, 2345x zobrazenie

Prepis bytu

Dobrý deň, chceli by sme vedieť ako postupovať keď chce manžel previesť vlastníctvo bytu na…

Andrea, 9. 2. 2017, 2422x zobrazenie

Predaj bytu

V bytovke sú 4 byty. Dotyčný chce kúpiť všetky zvyšné podiely v jeho byte. Avšak žiada od susedov…

Ladislav, 12. 9. 2017, 2204x zobrazenie

zrusenie spolulastnictva na danu nehnutelnost

zhruba pred siedmimi rikmi som kupil rodinny dom vtom case som bol zozvedeny mal som priatelku…

Jozef, 19. 1. 2018, 2269x zobrazenie

darovanie darovanej nehnutelnosti

Pekný deň. Chcel by som Vás poprosiť o radu. Môj otec mi pred tromi rokmi daroval nehnutelnosť s…

Marek, 14. 3. 2017, 6809x zobrazenie

založené právo

Založila som byt,kt.som výlučnou vlastníčkou,v prospech bývalého priateľa,otca našich 2detí(okrem…

Kristína, 2. 2. 2017, 2331x zobrazenie