Spoluvlastnictvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Spoluvlastnictvo

Dobry den chcela by som sa poradit ohladom spoluvlastnoctva Partner ma pozemok ideme staviat dom hypoteku aj ziadost o povolenie stavby podavame spolu cize budeme mat spolu hypoteku na moje aj jeho meno Otazka znie ci bbudem automaticky spoluvlastnikom domu alebo nie ? Niesme zobraty mame spolu syna

Zuzana, 19. 1. 2018, 1046x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

dom zo založnympravom

Dobrý deň.Smanželom sme vlastníci nehnutelnosti 1/2 a 1/2 nehn.má dcera ,spláca úver v PSS 186 eur…

Nováková Kveta, 20. 7. 2017, 2325x zobrazenie

ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností?

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností…

Petra, 21. 4. 2017, 2687x zobrazenie

darovanie darovanej nehnutelnosti

Pekný deň. Chcel by som Vás poprosiť o radu. Môj otec mi pred tromi rokmi daroval nehnutelnosť s…

Marek, 14. 3. 2017, 7146x zobrazenie

Skončenie nájomnej zmluvy rodinného domu.

Bývanie v prenajatom RD 9rokov a skončila sa nájomná zmluva.Prenajímateľ sľúbil,že ju predĺži,ale…

Nikola, 8. 4. 2020, 2079x zobrazenie

dom

Dobrý deň, chcela by som informacie o tom, že keď, žijeme spolu s priateľom, ktorý teraz stavy dom,…

Eva, 14. 3. 2017, 2594x zobrazenie

Predaj bytu

V bytovke sú 4 byty. Dotyčný chce kúpiť všetky zvyšné podiely v jeho byte. Avšak žiada od susedov…

Ladislav, 12. 9. 2017, 2303x zobrazenie