Spoluvlastnícky podiel

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Spoluvlastnícky podiel

Dobrý večer mám zaujem o kúpu pozemku je to spoluvlastnícky podiel 1/2 a na druhu 1/2 je exekúcia tým pádom je na pozemok ťarcha ako mi viete poradiť rozdeliť pozemok aby som bol vlastník iba ja vlastne rozdelenie pozemku na 2 lv jeden list vlastníctva ja a druhý majiteľ co ma exekúciu

Roman, 4. 7. 2017, 1095x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Pozemok

Boli sme traja spoluvlastníci pozemku, 1/4,1/4 a 1/2. Najvačší spoluvlastník predal svoju časť…

Ida, 20. 7. 2017, 2307x zobrazenie

Problém s Casareal

Dobrý deň, máme problémy so spoločnostou Casareal vyhrážajú sa nám ak nezaplatime nájomné, tak nás…

Andrea, 12. 6. 2017, 2623x zobrazenie

Správne uvedenie predávajúcej na kúpno-predajnej zmluve

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o právny názor. Kupujem nehnuteľnosť a zistil som, že…

Stanislav, 20. 10. 2017, 2076x zobrazenie

nevysporiadany pozemok

Dobrý deň, veľmi rada by som sa informovala na môj problém. Som väčšinový vlastník pozemku, môj…

Kamila, 2. 2. 2017, 2778x zobrazenie

Prepis domu

Dobrý večer. Chcem sa informovať ohľadom prepisu domu. Žijem s mamou, ktorá má 80 rokov a dvoma…

Antónia, 28. 4. 2017, 2780x zobrazenie

Zrusenie darovacej zmluvy

Bývalý priateľ pred 2 rokmi daroval nášmu vtedy maloletemu synovi byt. Konanie išlo súdnou cestou.…

Andrea, 21. 5. 2019, 1704x zobrazenie