skoda na majetku

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
skoda na majetku

pri vykone prace som spôsobil skodu na majetku,nabural som tahac znacky daf a majitel my mal vyplatit peniaze za jazdu robilo to 350 eur dal my len 50 eur a povedal ze my z kazdej jazdy vezme 2 tretiny, som dôchdca a pracujem na dohodu

Pavel, 24. 11. 2017, 1124x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Konkrétny termín styku s deťmi - párny a nepárny týždeň

Dobry den, s exmanzelom mame rozdielny nazor na prvy neparny vikend v tomto skolskom roku, nakolko…

Podaný návrh na úpravu práv a povinností rodičov k mal. deťom s ktorým nesúhlasim

Dobry den, dnes som nahodou zistila ze moj este manzel podal pred vyse mesiacom na sud navrh na …

Ako docieliť aby dieťa bolo v mojej starostlivosti?

Dobrý deň prajem, ja by som sa chcela spýtať, v prípade starostlivosti o dieťa, ak muž a žena…

navrat do prace po rodičovskej dovolenke

Dobrý deň,som zamestnaná na dobu neurčitú,počas ktorej som už druhý krát za sebou najprv na…

Tímea, 18. 10. 2017, 2223x zobrazenie

Je potrebná predmanželská zmluva?

Dobrý deň, chcela by som sa informovať o potrebe uzatvorenia predmanželskej zmluvy. Vlastním byt,…

Doplatenie výživného

Dobrý deň. Chcem sa opýtať na doplatenie výživného zpatne za minulý rok. Nemám určené platenie…