Rozvodove konanie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rozvodove konanie

Dobry den, moj manzel , s ktorym sa rozvadzam, neprebral postu zo sudu a teda je zrejme , ze sa na sud nedostavi, Viete mi prosim povedat, kolko krat moze sud odrocit sudne pojednavanie, pretoze sa nedostavil?Ake bude delenie BMS ( manzel ma len dlhy, nie majetok) dakujem

Maria, 2. 5. 2018, 973x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Výška výživného

Dobrý deň, po mojom rozvode v septembri 2016 sa riešilo výživné na moje 2 deti. Exmanželka mi…

Hypotéka pred svadbou

Dobrý deň,so snúbencom u (26,27r.) chceme tento rok kúpiť si vlastný byt. Svadba bude až o 2 roky,…

Silvia, 15. 6. 2019, 1773x zobrazenie

INFO

DOBRY DEN PRAJEM.OPISEM SITUACIU.S MANZELKOU SI UZ DLHSI CAS NEROZUMIEME.TAK SME SA ROZHODLI,ZE…

MARIAN, 7. 3. 2017, 2450x zobrazenie

Zapretie otcovstva - nemanželský syn

Dobrý deň, počas trvania manželstva sa mi narodil nemanželský syn. S manželom sme v rozvodovom…

Klaudia, 20. 2. 2017, 2498x zobrazenie

Ako postupovať pro rozšírení BSM?

Dobrý deň, manželka získala už počas trvania nášho manželstva dom s pozemkom v ktorom žijeme a to…

Nefunkčné manželstvo - ako sa zbaviť BSM?

Dobrý deň. Som ženatý od roku 1993, od roku 2002 nežijeme s manželkou v spoločnej domácnosti, nie…

Ján, 19. 4. 2017, 2870x zobrazenie