Rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rozvod

Dobrý deň.Mone meno je Darína.Žijem s dcérou v Anglicku.Som vydatá ale chcem s nechať zozviesť.Chcem sa spýtať či sa dá rozviesť tak aby som nebola na súde a zastupoval by ma právnik Moj manžel je totiž násilník a nechcem byť s ním v kontakto a tiež aby vedel kde som.Ďakujem

Darina, 8. 5. 2018, 979x zobrazenie

Vymáhanie dlhu za grafické práce

Dobrý deň, pre jednu firmu som ako fyz. osoba pripravovoval grafické práce (logo, banery), prácu…

Juraj, 25. 5. 2017, 2126x zobrazenie

Nájomná zmluva - omeškanie s platbou nájomného a zadržanie osobných vecí - aké mám práva?

Dobrý deň, prosím vás o radu aké mám práva, ak som sa dostala do omeškania s platbou nájomného v…

Ako treba štylizovať žiadosť o zmenu súdneho pojednávania?

Dobrý deň, rada by som sa informovala ako treba štylizovať žiadosť o zmenu miesta súdneho…

Nájom domu - čo uviesť do zmluvy

Dobrý deň. Chcela by som sa informovať, ohľadne prenájmu domu. S manželom vlastníme dom, ale…

ukoncenie vyzivneho

Dcera /23 rokov/ si predlzila o rok vysoku skolu. Byvaly manzel podal na sud o ukoncenie…

Marcela, 18. 9. 2017, 2152x zobrazenie

Prevod majetku na hypotéku

Dobry den, s nebohym manželom sme kupili dom cez hypoteku. Mame spolu 2 deti (8 a 10 rokov), ktore…