Rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rozvod

Dobry den, zijeme s manzelom dlhodobo v Irsku.Mame jedno dieta.Pre neprekonatelne rozdiely sme sa rozhodli rozviest sa.Manzel planuje navrat na Slovensko po rozvode.Ja sa vsak este neplanujem vratit.Ako to je v tomto pripade so starostlivostou u dietata.Syn ma irske ale aj slovenske obcianstvo.

Nada, 21. 11. 2017, 979x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Príspievanie na matku

Dobrý deň, prosím o radu. Môj manžel má rodičov alkoholikov, sú rozvedený. Jeho matka z alkoholizmu…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2259x zobrazenie

Zrušenie náhradného výživného

Dobrý večer. Úrad mi vyplácal náhradné výživné.Vydala som sa a s manželom máme vraj dostačujúci…

Veronika, 30. 1. 2017, 2651x zobrazenie

Vysporiadanie bsm

S manzelkou som pred rozvodom podpisal zmluvu o buducej zmluve na rozdelenie bsm kde jej pripadne…

Marek, 24. 5. 2017, 2383x zobrazenie

Hypotéka pred svadbou

Dobrý deň,so snúbencom u (26,27r.) chceme tento rok kúpiť si vlastný byt. Svadba bude až o 2 roky,…

Silvia, 15. 6. 2019, 1780x zobrazenie

Výživné

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať. Môj priateľ je vdovec, stará sa o 12ročnú dcéru,platí hypotéku,…

Monika, 28. 4. 2017, 2364x zobrazenie

Platenie výživného

Dobrý den, moju známu opustil priatel počas tehotenstva, chcem sa informovat ohladne výživneho. na…

Lucia, 27. 1. 2017, 2475x zobrazenie