Rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rozvod

Dobrý deň.Rada by som sa informovala,chcem sa dať rozviesť a chcem si zmeniť priezvisko sebe aj deťom,či potrebujem na to súhlas ešte manžela pokiaľ nie sme rozvedený,alebo ked sa už rozvedieme tak už nebudem potrebovať žiadny súhlas od manžela?Hlavne sa jedna o deti ked im chcem dať zmeniť priezviská.Aj sme postavili nový dom pred 4 rokmi,aj som dala nemalú čiastku do domu aj splácame hypotéku čo taký čas?Manžel ostáva v novom dome a ja z deťmi ideme inde bývať.Ďakujem pekný deň.

Katarína, 12. 3. 2017, 1022x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Vysporiadanie bsm

S manzelkou som pred rozvodom podpisal zmluvu o buducej zmluve na rozdelenie bsm kde jej pripadne…

Marek, 24. 5. 2017, 2371x zobrazenie

určenie vyživneho

ziadost o rozvod bola podana 30.1.2017, nedohodli sme sa na vyživnom,muž je nezamestany dlhodobo.…

Linda, 22. 9. 2017, 2381x zobrazenie

rozvod

Dobrý deň rada by som vedela ako postupovať pri rozvode áno viem napísať na súd poslať 3 kopie toto…

Michaela, 27. 1. 2017, 2531x zobrazenie

pridelenie dieťaťa po rozvode otcovi

Moja krstná sa rozvádza,chcem sa spýťať aká je šanca že pridelia maloletú 13 ročnú sesternicu do…

Jana, 15. 8. 2017, 2622x zobrazenie

Zrušenie trvalého pobytu exmanžela

Moja známa obýva byt, ktorý bol po rozvode s exmanželom prevedený darovacou zmluvou na ich dve…

Dušan, 20. 2. 2017, 3321x zobrazenie

vlastnictvo bytu

Dobrý deň, v lete sa so snúbencom berieme a momentálne riešime bytovú otázku. Našli sme byt, ktorý…

Laura, 24. 5. 2017, 1863x zobrazenie