Rodinné pravo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rodinné pravo

Dobrý deň, dnes nás navštívila sociálka s tým že či náhodou moja mamina netyra nášho najmladšieho brata-14 rokov. Ten pán tvrdil že to preto lebo brata zastavila policajná hliadka na skútri a spáchal priestupok tak ho budú teraz sledovať a prídavky budú chodiť na ObU. je to všetko podľa zakona?

Daniela, 29. 1. 2018, 987x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

zapretie otcovstva

Dobrý deň, môj súčasný partner má s bývalou partnerkou dve maloleté deti, ktoré boli súdom zverené…

Klára, 9. 2. 2017, 2878x zobrazenie

Otcove dlhy

Dobrý deň, som študent vysokej školy(3. rok), rodičia sú rozvedení od mojich troch rokov. Môj otec…

Lukáš, 21. 4. 2017, 2499x zobrazenie

Hypotéka pred svadbou

Dobrý deň,so snúbencom u (26,27r.) chceme tento rok kúpiť si vlastný byt. Svadba bude až o 2 roky,…

Silvia, 15. 6. 2019, 1884x zobrazenie

Príspievanie na matku

Dobrý deň, prosím o radu. Môj manžel má rodičov alkoholikov, sú rozvedený. Jeho matka z alkoholizmu…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2360x zobrazenie

rozvod

Dobrý deň rada by som vedela ako postupovať pri rozvode áno viem napísať na súd poslať 3 kopie toto…

Michaela, 27. 1. 2017, 2676x zobrazenie

vlastnictvo bytu

Dobrý deň, v lete sa so snúbencom berieme a momentálne riešime bytovú otázku. Našli sme byt, ktorý…

Laura, 24. 5. 2017, 1944x zobrazenie