Rezervačná zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rezervačná zmluva

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či pri kúpe nehnutelnosti cez realitnú kanceláriu je nutné robiť rezervačnú zmluvu, alebo je možné podpísať hneď kúpnu zmluvu (kúpa bez hypotéky). Vopred ďakujem.

Jozef, 19. 4. 2018, 967x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

nevysporiadany pozemok

Dobrý deň, veľmi rada by som sa informovala na môj problém. Som väčšinový vlastník pozemku, môj…

Kamila, 2. 2. 2017, 2785x zobrazenie

Byt

Dobry vecer mam otazocku rodicia prisli pred 8rokmi o byt islo o bytovu mafiu da sa stim nieco este…

Antonia, 4. 4. 2017, 2298x zobrazenie

Byt po rozvode

Prosim o radu ako postupovat ... som 6 rokov po rozvode.v byte byvaju 3 dospele deti.ja som v…

Iveta, 31. 1. 2017, 2706x zobrazenie

Zrusenie darovacej zmluvy

Bývalý priateľ pred 2 rokmi daroval nášmu vtedy maloletemu synovi byt. Konanie išlo súdnou cestou.…

Andrea, 21. 5. 2019, 1712x zobrazenie

Prenájom nehnuteľnosti rodine s dieťatom

Prenajímame 2-i byt mladej dvojici. Teraz čakajú dieťa. Sme s nimi spokojní, ale ako sa právne…

Daniela, 9. 3. 2017, 10492x zobrazenie

Problém s Casareal

Dobrý deň, máme problémy so spoločnostou Casareal vyhrážajú sa nám ak nezaplatime nájomné, tak nás…

Andrea, 12. 6. 2017, 2630x zobrazenie